Notariusz Magdalena Giemza

Kancelaria Notarialna Katowice - Notariusz Magdalena Giemza

KANCELARIA

Kancelaria Notarialna Notariusz Magdaleny Giemza mieści się w centrum Katowic – w kamienicy przy ulicy Jagiellońskiej 6.

 

Takie położenie Kancelarii umożliwia łatwy dojazd dla klientów poruszających się samochodem, ale zapewnia również dogodny dostęp dla klientów korzystających z komunikacji publicznej.

 

Bezpośrednio przed kamienicą, w której mieści się Kancelaria Notarialna oraz wzdłuż ulicy Jagiellońskiej i ulic sąsiednich dostępne są liczne miejsca parkingowe. Ponadto dla klientów Kancelarii zapewnione są miejsca postojowe na zamkniętym parkingu wewnętrznym mieszczącym się w podwórzu.

 

Kancelaria Notarialna znajduje się w bliskiej odległości od przystanków tramwajowych zlokalizowanych na Placu Miarki, jak również od przystanków autobusowych zlokalizowanych przy Urzędzie Wojewódzkim w Katowicach. Dojście do Kancelarii zarówno z przystanku tramwajowego, jak i przystanku autobusowego zajmuje około 5 minut, a czas potrzebny na dotarcie do Kancelarii z Dworca Głównego PKP w Katowicach wynosi około 10 minut.

 

Kancelaria Notarialna Notariusz Magdaleny Giemza prowadzona jest w lokalu położonym na pierwszym piętrze kamienicy przy ulicy Jagiellońskiej 6 w Katowicach.

 

Jeżeli przemawia za tym charakter czynności lub szczególne okoliczności istnieje możliwość dokonania czynności notarialnej także w innym miejscu niż Kancelaria Notarialna.